Inside Medikal Tıbbi Cihaz ve Cerrahi El Aletleri

INSIDEMED, Samsun, Türkiye'de bulunan bir cerrahi el aletleri markasıdır.

2015 yılında kurulan ve bir Türk Cerrahi Aletler Markası olan INSIDEMED, üçüncü şahıslar için yüklenici ve kendi markasıyla doğrudan üretici olmak üzere 9 yıllık bir deneyime sahip oldu.

Yaratıcılık, tasarım ve müşteri avantajları faaliyetlerimizin merkezidir. Konseptden prototipe ve nihai ürüne kadar tüm üretim süreçlerimiz firmamız bünyesinde gerçekleşmektedir. 

Yüksek kaliteli malzeme kavramları, yenilikçi teknolojiler, katı kalite kriterleri ve yılların verdiği tecrübe INSIDEMED’in başarısının reçetesini oluşturur.

Ürünümüzün her biri en yüksek talepleri yerine getirerek en yeni tekniklerle birleştirilmiştir.


INSIDEMED’in ürünleri TÜRKİYE’de, Samsun’da bulunan merkezde üretilmektedir.

Insıde Medikal Ltd. Şti.  tarafından üretilen ve tedarik edilen tüm ürünler CE Beyanını taşır ve tüm tanınmış standartların gerekliliklerine uygundur, bunlar arasında ISO 9001:2015 ,ISO 13485: 2016  Uluslararası kalite yönetim sistemleri bulunmaktadır.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Amacımız, size, müşteriye, en yüksek kalitede doğru aletleri doğru zamanda sunmaktır. 

Tüm enstrümanlarımız en kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve düşük işçilik ve hatalı malzemelere karşı garanti vermektedir. Insıde Medical Co. Ltd. tarafından üretilen ve tedarik edilen tüm ürünler CE Beyanını taşır ve tüm tanınmış standartların gerekliliklerine uygundur, bunlar arasında ISO 9001:2015 ve ISO 13485: 2016 Uluslararası kalite yönetim sistemleri bulunmaktadır.

% 100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Herhangi bir sebepten dolayı, ürünlerimizden tamamen memnun değilseniz
ürünleri derhal iade veya değişim için iade edebilirsiniz. Kullanım ve Bakım Klavuzlarına göz atarak garanti koşullarımızı doğrulayın.